Adelia Cordon

The Founder

Biz Kimiz

2019 yılında reklamcılık alanında faaliyetlerine başlayan firmamız, yerinde zamanında ve kaliteli tam hizmet anlayışı ile reklam sektöründe ‘Tek Çatı Altında Profesyonel Çözümler’ sunmaktadır. Günümüz yeniliklerini ve teknolojilerini yakından takip eden, son sistem makine parkurumuz ile .çağın gereksinimlerini bünyesinde barındıran firmamız uzman kadrosu ile sizlerin ulusal ve uluslararası alanda prestijinizin yükselmesi, iş kalitenizin artmasından en önemli çözüm ortağınız olmayı hedef edinmiştir.
Marka oluşumundan, tüm üretim aşamalarına kadar markanızın ve işlerinizin her basamağında yanınızda olan The Pixelp; 360 derece reklam anlayışı ile Ajans & Tasarım & Medya, Açık hava & Endüstriyel Reklamcılık, Basılı ve Matbaa Ürünleri, Promosyon Ürünleri, Ambalaj Ürünleri, Kafe ve Otel Ürünleri, Web Tasarımı, UI/UX Tasarımlar ve Kurgu&Montaj alanlarında hizmet vermektedir.

‘Tek Çatı Altında Profesyonel Çözümler’

Neler Yapıyoruz

Markanızı uçtan uca analiz ederek, dijital mecralarda doğru zaman, doğru mesaj ve doğru görsellerle hedef kitlenizle buluşmanız için stratejiler oluşturuyoruz. Tanımladığımız ölçülebilir hedefler ile kampanya hedeflerine ulaşıyoruz.

Grafik Tasarım

Sizlere anlaşılır, ilgi çekici, mesajı doğru ileten, özgün ve kreatif tasarımlar yaparak, farkındalık katıyoruz.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya, onu akıllıca kullananlar için markaları ve şirketleri güçlendiriyor.

Post Prodüksiyon

Çekimi durdurduğunuz andan itibaren, videonuzun son teslim tarihlerine kadar olan her şeydir

Client5
Client6
Client7
Client8
Client4
Client3
Client2
Client 1